בשורה משמחת לכל תושבי אשכול גליל מזרחי!

לאור בקשות של ראשי הרשויות בגליל המזרחי למינהלת התיירות של אגמון החולה, סוכם כי כל תושבי האשכול יכנסו לאגמון בעלות בסיסית וסבירה לכל אדם.

יו"ר אשכול גליל מזרחי וראש מועצה אזורית מבואות החרמון, בני בן-מובחר, ראש מועצה אזורית הגליל העליון, גיורא זלץ וראש מועצה אזורית מרום הגליל, עמית סופר קיימו דיונים עם קק"ל בנוגע לתעריפי הכניסה לאגמון החולה. ראשי הרשויות ביקשו כי תעריפי הכניסה יהיו מוזלים ויחולו על כל תושבי האשכול מתוך תפיסה אזורית שאינה מבדילה בין רשות לרשות.

לאחר דיונים ופגישות של ראשי הרשויות עם מינהלת התיירות של אגמון החולה, הוחלט כי כל תושבי אשכול גליל מזרחי יכנסו בעלות בסיסית של 10₪ דמי כניסה ליחיד. מנוי משפחתי לשנה יעלה סה"כ 60₪. ספורטאים יכנסו חינם מהשעה 6:00 בבוקר עד השעה 8:00 בבוקר. ילדי גנים וכיתות א'-ג' בביקור קבוצתי פטורים מתשלום ותלמידי ד'-י"ב בביקור קבוצתי ישלמו 5₪ לתלמיד.

אשכול גליל מזרחי כולל את המועצות הבאות: קרית שמונה, קצרין, מועצה אזורית גולן, ראש פינה, ייסוד המעלה, חצור הגלילית, טובה זנגריה, גוש חלב, מגדל שמס, מסעדה, עין קיניה, עגר, מועצה אזורית גליל עליון, מועצה אזורית מרום הגליל ומועצה אזורית מבואות החרמון.